Giedlarowa2017sW dniu 14 października w Giedlarowej odbył się Ogólnopolski Turniej Karate "Giedlarowa Open Karate CUP". Turniej został zorganizowany przez Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku który prowadzi sensei Adam Dziki. Zawodniczki i zawodnicy startowali w 11 kategoriach kata oraz 23 kategoriach kumite. Z KS BUDO turniej sędziował sensei Krzysztof Jakubowicz, zawodnikom sekundowali sensei Michał Półchłopek i senpai Jan Kieraś. Zawodnicy Klubu Sportowego BUDO zdobyli medale: Dominika Kieraś 1 m. kata, 1 m. kumite, Michał Kamiński 2m. kumite, Karol Kisielewski 1m. kumite, Bartosz Ukleja 2 m. kumite, Aleksander Ziemiański 3 m. kumite, Oliwia Kieraś 2 m. kata 1 m. kumite, Zuzanna Pawłowicz 3 m. kata, Lena Małysz 1 m. kata, 3 m. kumite. W turnieju startowali również zawodnicy: Nina Czarnowska, Borys Zych, Katarzyna Michalska, Ernest Grec, Dominik Nowak, Hubert Cichoń, Wiktor Woliński, Antoni Mularczyk. Dzięki wysokim wynikom zawodników klub zajął 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulujemy zawodnikom i życzymy udanych startów.