Licencja PZ Karate 2021

Magiczny Kraków  krosno  msportu

BOKS BUDO  Karate BUDO  Karate BUDO  Trening Karate

Brzozów IV Podkarpacki Turniej Karate Kyokushin
W dniu 24 listopada w Brzozowie odbył się IV Podkarpacki Turniej Karate Kyokushin. Został on zorganizowany pod patronatem Burmistrza miasta Brzozowa przez Brzozowski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez Sensei Wojciecha Świstaka przy współudziale Brzozowskiego Domu Kultury oraz Szkoły Podstawowej w Brzozowie. Sędzią głównym turnieju był Shihan Wiesław Gwizd. W Turnieju udział wzięło ponad 80 zawodników. Z KKS BUDO udział wzięło 13 zawodników, zdobyli oni 12 pucharów. Miejsca pierwsze zajęli: Jakub Bielczyński, Monika Lipka, Kryspin Paradysz, Filip Szeller, miejsca drugie: Kamil Hassan, Damian Kłosowicz, Michał Półchłopek, miejsca trzecie: Katarzyna Karamon, Weronika Karamon, Dominika Kieraś, Korneliusz Paradysz, Szymon Potoczny. W turnieju udział wziął również Igor Janik, zawody sędziował Sensei Krzysztof Jakubowicz a zawodnikom sekundowali Sempai Zbigniew Lipka oraz Sempai Tomasz Karamon. Zmagania zawodników oglądali rodzice i sympatycy klubu.