W dniu 4 czerwca Klub Sportowy Budo wraz z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Bokserskim zorganizował Międzynarodowy Puchar Karpat w Boksie oraz Mecz Bokserski pomiędzy województwem podkarpackim oraz świętokrzyskim.

Puchar5s
Zawodnicy otrzymują upominki

Puchar6sTrenerzy drużyn z Podkarpacia i Świętorzyskiego

Trenerzy oraz zawodnicy startujący w meczu otrzymali pamiątkowe prezenty ufundowane przez Gminę Miasto Krosno oraz Krośnieńską firmę 3stu. W meczu stoczono 10 walk i został on rozstrzygnięty na korzyść województwa podkarpackiego wynikiem 22 do 18. Walki w ringu prowadzili sędziowie z województwa lubelskiego. Do zwycięstwa przyczynił się zawodnik KS BUDO Aleks Pańko wygrywając walkę w kategorii 80kg.

Puchar2s
Aleks zwycięża w kategorii 80kg

Przed meczem stoczono 7 walk sparingowych, w których uczestniczyli z KS BUDO Wiktoria Majkut, Filip Wasilewski i Gabriel Jaśkiewicz. Walki sędziował między innymi nasz klubowy kolega sędzia Krzysztof Krężałek. 

Puchar7s
Walki sparingowe, sędzia Krzysztof Krężałek

W ramach Pucharu Karpat rozegrano 40 walk, w których kolejne zwycięstwa odnotowali zawodnicy KS BUDO Karol Garbacik, Gracjan Chrobak Marcin Hebda.

Puchar4sWygrana walka Karola

Puchar1sRadość Gracjana po ogłoszeniu wyniku 

Puchar3sOgłoszenie werdyktu walki Marcina

Bardzo zadowoleni jesteśmy z postawy naszych pięściarzy, którzy nie odnotowali porażki.

Puchar8sTrenerzy, zawodnicy i kibice KS BUDO Krosno

Zarząd klubu dziękuje zawodnikom, osobom wspierającym i sponsorom za zaangażowanie w organizację turnieju. Do zobaczenia na następnym turnieju!
Turniej sfinansowano ze środków Województwa Podkarpackiego, Miasta Krosna oraz sponsorów.