Międzynarodowy Puchar Karpat w Boksie Jasło 2017

Kolejny Międzynarodowy Turniej o Puchar Karpat w Boksie został zorganizowany w dniu 25 listopada w Jaśle. Współorganizatorzy - Miasto Jasło, na czele z panem Burmistrzem Ryszardem Pabianem i jego zastępcą Elwirą Musiałowicz-Czech przyczynili się do dobrego przygotowania turnieju. Gościem specjalnym turnieju była Pani Maria Kurowska Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego. Klub Sportowy BUDO reprezentowali zawodnicy Marcin Krzywda, Piotr Kamiński, Daniel Sikorski oraz trener Krzysztof Jakubowicz który sekundował zawodnikom. Marcin startujący w kategorii junior 64kg zmierzył się z zawodnikiem Gimnasion Boguchwała Michałem Akoto-Ampaw któremu uległ po wyrównanym pojedynku. Piotr zwyciężył w kategorii junior 81kg z Jakubem Olszewskim z Wisłoka Rzeszów, Daniel w kategorii senior 75kg pokonał Piotra Franczyka z Magik Boxing Brzesko. Trener Krzysztof Jakubowicz udzielił wywiadu dla BOKSER.ORG podkreślając w wypowiedzi aspekt wychowawczy uprawiania sportu a w szczególności sportów walki.