MP2017Koszalin2s

W dniu 16 grudnia zostały przeprowadzone w Koszalinie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Koszaliński Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Andrzeja Kłujszo 4 dan. Sędzią głównym mistrzostw był shihan Andrzej Drewniak. W rywalizacji wzięło udział 157 zawodników w obu kategoriach wiekowych. Klub Sportowy BUDO reprezentowali juniorzy: Dominika Kieraś i Michał Kamiński, zawodnikom sekundowali sensei Krzysztof Jakubowicz oraz senpai Jan Kieraś. Zawodnicy mogą uznać start za udany, wywalczyli w kumite: Michał Kamiński  tytuł Mistrza Polski natomiast Dominika zajęła 3 miejsce. Sukces zawodników zaowocował zdobyciem 4 miejsca drużynowego. Zawdodnikom życzymy dalszych sukcesów.