Kwalifikacje Karate Shinkyokushin Turek

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. w Turku odbył się turniej: Mistrzostwa Polski Karate Shinkyokushin, Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Kadetów, Juniorów i Seniorów.
W zawodach została rozegrana także kategoria młodzików. Organizatorem zawodów był Klub Sportów i Sztuk Walki w Turku prowadzony przez sensei Dariusza Jasiakiewicza.
W kwalifikacjach udział wzięli Dominika Kieraś oraz Filip Szeller, natomiast w kategorii młodzik Oliwia Kieraś oraz Katarzyna Michalska. Dominika zajęła 3 miejsce w kategorii kata oraz kumite, Filip 1 miejsce w kata i 3 miejsce w kumite. Młodziczki dla których start był pierwszym na tak ważnych zawodach zajęły miejsca poza podium. Życzymy zawodnikom dalszych udanych startów.